Icoone 2 Laser Med zabiegi na twarz i ciało – 50%
11.09.2023

Zapraszamy do naszego Gabinetu Masażu i Fizjoterapii. Tylko we wrześniu -50% na zabiegi z wykorzystaniem sprzętu Icoone 2 Laser Med. Jest to masaż podciśnieniowy ze światłem LED i Laserem.

Czy Icoone jest skuteczny?

Oczywiście, możemy dać pełną gwarancję, iż przy systematycznym( 2-3 razy w tygodniu) i pełnym pakiecie ( 10-15 zabiegów), oraz kilku wskazówkach od nas, po każdym zabiegu, każdy będzie mógł się cieszyć zadowalającymi rezultatami

Jednak musimy pamiętać, że Icoone wspomaga odchudzanie. Jednak bez aktywności fizycznej np. spacer lub ograniczenia podjadania w nocy, efekty będą mniejsze, niż jakbyśmy połączyli wszystkie trzy rzeczy razem. Dlatego, jeśli zadbamy o pełen pakiet, czyli Icoona, spacery czy inną aktywność fizyczną oraz ograniczymy węglowodany. Czy przejdziemy na odpowiednią dietę, rezultaty będą jeszcze lepsze niż zakładaliśmy na początku przygody ze sprzetem.

Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym to zabieg idealny dla Ciebie.

To zabieg pozwalający nie tylko zadbać o swoją sylwetkę czy skórę. Ale również w ciągu tej godziny odpoczniesz i zrelaksujesz się zapominając o codziennych obowiązkach czy stresach w pracy.

Dlatego dajemy Państwu ofertę 2 w 1 relaks +odchudzanie, podczas jednego zabiegu.

Nie wierzysz?

Przyjdź i sam się przekonaj. Szczególnie teraz, gdy mamy dla Was promocje – 50 %.