Icoone 2 Laser Med +…
03.10.2023

Icoone 2 Laser Med jest stosowany w zabiegach wyszczuplających i modelujących. Dodatkowe korzyści płynące z poddania się temu procesowi to ujędrnienie i uelastycznienie skóry ciała. Redukcja tkanki tłuszczowej, obrzęków czy cellulitu. To kolejne pozytywne skutki Icoona 2 Laser Med.

Icoone 2 Laser Med to także zabiegi na twarz zapobiegające oznaką starzenia się skóry, uelastycznieniu czy ujędrnieniu skóry twarzy. Redukcja zmarszczek, oraz pozbycie się podwójnego podbródka.

Jeśli chcemy uzyskać satysfakcjonujące nas efekty najlepiej poddać się serii zabiegów. Ponieważ po 1 zabiegu efekty będą, lecz nie tak spektakularne jak po 10 zabiegach.

Czy same zabiegi wystarczą, jeśli chcemy uzyskać wymarzoną sylwetkę?

Icoone 2 Laser Med to jedna ze składowych w drodze do idealnej sylwetki. Zabieg ten wspomaga odchudzanie i poprawia jakość skóry. Jednak najbardziej skuteczny jest połączone z dietą oraz aktywnością fizyczną.

Nie mamy tutaj na myśli diety restrykcyjnej, podczas której tylko się męczymy, czujemy się słabo i cały czas zmęczeni. Ale wystarczy dieta, w której zamiast codziennego ciasta do kawki, będziemy brać ciastko raz w tygodniu. Zamiast codziennych batoników, batonik raz na tydzień. Zamianę białego pieczywa i bułek na ciemne, pełnoziarniste pieczywo. Dodatkowo picie dużej ilości wody, która wspomaga proces. Takie małe podmianki pomogą nam uzyskać wymarzony efekt szybciej i dłużej się nim cieszyć.

Gdy słyszymy „aktywność fizyczna” od razu wyobrażamy sobie siłownie, ciągłe ćwiczenia, zmęczenie. Jednak nie musimy się od razu zniechęcać. Wystarczy zwykły spacer, przejście po schodach do domu, zamiast jazdy windą. Pójście na tańce, jeśli zawsze chcieliśmy iść, czy pojeździć na rolkach po pracy.

Icoone 2 LAse Med + dieta + aktywność fizyczna = gwarancja wymarzone sylwetki bez wielu wyrzeczeń