Lifting twarzy bez skalpela = Icoone 2 Laser Med
19.09.2023

Z upływem czasu, a także pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych w naszej skórze szczególnie skórze twarzy dochodzi do wielu niekorzystnych zmian. Wpływających zarówno na jej strukturę, jak i funkcję.

Dochodzi do spadku fibroblastów, odpowiadających za produkcję kolagenu i elastyny, które odpowiadają za prawidłowe napięcie, jędrność i elastyczność skóry twarzy. Poprzez to zachodzą procesy powodujące starzenie się skóry.

Skóra traci swoją elastyczność i młody, gładki wygląd także na skórek codziennego funkcjonowania. Podczas wyrażania emocji, takich jak radość, smutek, stres, zdziwienie. Ale również pod wpływem czynników takich jak promienie słońca, woda, podczas mycia, czy wiatr. Również sam proces starzenia się, któremu nie jesteśmy w stanie zapobiec. Powoduję, że tworzy nam się podwójny podbródek, powieka zaczyna nam opadać, czy tworzą nam się zmarszczki.

Nie jesteśmy w stanie zapobiec tym procesom, ale możemy je opóźniać lub minimalizować. I właśnie od tego jest Icoone 2 LAser Med, który pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Co pozwala zredukować zmarszczki, pozbyć się podwójnego podbródka, poprawić elastyczność skóry, a co za tym idzie jej gładkość i jędrność.