Poznaj Zdrową Sylwetkę
Centrum Terapii "Zdrowa Sylwetka" zlokalizowane jest przy ulicy Przemkowskiej 4 w budynku "Pirackie Skarby" pierwotnie pomyślany był jako miejsce relaksu i regeneracji dla mam dzieci uczęszczających do pobliskich placówek edukacyjnych, jednak szybko zdobył uznanie także wśród pracowników sąsiednich biurowców i mieszkańców okolicznych osiedli.

Naszą główną ideą było stworzenie miejsca, w którym w dogodnych godzinach będzie można skupić się swoich potrzebach, miejsca, do którego chce się wracać. Naturalność, swoboda, kameralna i ciepła atmosfera to nasza wizytówka. Podczas wizyty u nas możesz liczyć na relaks przy nastrojowej muzyce, blasku świec i wybranym zapachu.
Poznaj opinie klientów
Gorąco polecam to miejsce)).Przyjemna atmosfera, dobre ceny. Specjalne podziękowania dla Pani Barbary, ma Pani "złote" ręce.
Byłam dzisiaj na masażu relaksacyjny ze świecą wykonywanym przez panią Kasię. Rewelacja, polecam każdej kobiecie, która potrzebuje chwili dla siebie. Częste pytania o samopoczucie podczas masażu oraz odpowiedni dobór intensywności masażu świadczy o profesjonalnym podejściu do wykonywane go zabiegu.
Mój kręgosłup chyba nigdy nie czuł takiego relaksu jak po masażu w tym miejscu. Bardzo polecam na rozluźnienie
Pani Basia jest zaangażowana i kompetentna. Super atmosfera, wszystko bardzo profesjonalnie. Na pewno jeszcze tu wrócę. Serdecznie polecam.
Polecam! Bardzo uprzejma p. Kasia, która na każdym etapie masażu dopytuje czy wszystko jest w porządku. Będę wracać :) brakowało takiego miejsca z icoone w tych okolicach!
Rewelacyjne miejsce! Serdecznie polecam to miejsce!
Dlaczego my?
Doświadczone i empatyczne terapeutki, profesjonalna obsługa, autorskie masaże, wygodny system rezerwacji, doskonałe ceny, atrakcyjne promocje cenowe
Naturalność, swoboda, kameralna i ciepła atmosfera, relaksująca muzyka, blask świec i przyjemny zapach
Najnowsze technologie w walce z cellulitem i nadwagą, fachowe doradztwo, współpraca z dietetykiem
Doskonale skomunikowane miejsce (przystanki MPK tuż obok), duży wygodny parking, możliwość wykonania zabiegów już od godziny 8:00 do 21:00, także na zapisy w soboty.
Jesteś zainteresowany ofertą? Zarezerwuj wizytę!