Poznaj Zdrową Sylwetkę
Gabinet Masażu i Fizjoterapii "Zdrowa Sylwetka" zlokalizowany przy ulicy Przemkowskiej 4 w budynku "Pirackie Skarby" pierwotnie pomyślany był jako miejsce relaksu i regeneracji dla mam dzieci uczęszczających do pobliskich placówek edukacyjnych, jednak szybko zdobył uznanie także wśród pracowników sąsiednich biurowców i mieszkańców okolicznych osiedli.

Naszą główną ideą było stworzenie miejsca, w którym w dogodnych godzinach będzie można skupić się swoich potrzebach, miejsca, do którego chce się wracać. Naturalność, swoboda, kameralna i ciepła atmosfera to nasza wizytówka. Podczas wizyty u nas możesz liczyć na relaks przy nastrojowej muzyce, blasku świec i wybranym zapachu.
Poznaj opinie klientów
To już moja druga wizyta w Zdrowej Sylwetce i umówiłam się już na następną. Jestem bardzo zadowolona z masażu autorskiego. Atmosfera była bardzo relaksująca i odprężająca, a terapeutka bardzo przyjazna i pomocna. Masaż w wykonaniu Pani Magdy był doskonały - uważnie słuchała moich potrzeb i preferencji. Po masażu czułam się odprężona i zrelaksowana, a napięcie mięśniowe w okolicach szyi zniknęło całkowicie. Gorąco polecam gabinet fizjoterapii i masażu "Zdrowa Sylwetka" każdemu, kto szuka relaksu i wyciszenia.
Gorąco polecam masaż antycellulitowy! Pani terapeutka - przemiła osoba, wie co robi - masaż dopasowany indywidualnie do klienta.

Po wizycie czułam się zrelaksowana i zaopiekowana. Dostałam również zalecenia co do następnych masaży oraz dodatkowych aktywności, jakie powinnam wdrożyć bezpośrednio po rytuale, aby zwiększyć jego skuteczność. Przepiękny gabinet, cudowny zapach, miła atmosfera, na pewno tu wrócę!
Gabinet zdecydowanie godny polecenia, świetna i zaangażowana kadra. Pani Magda doskonale zna się na swojej pracy, wie, które mięśnie wymagają więcej uwagi i jakim naciskiem to zrobić. Na koniec otrzymałem masę wskazówek jak postępować by ograniczyć ból oraz jakie ćwiczenia wspomagające wykonywać. Szyja, plecy, barki cudownie rozluźnione. Dziękuję i wrócę z pewnością!
Dlaczego my?
Doświadczone i empatyczne terapeutki, profesjonalna obsługa, autorskie masaże, wygodny system rezerwacji, doskonałe ceny, atrakcyjne promocje cenowe
Naturalność, swoboda, kameralna i ciepła atmosfera, relaksująca muzyka, blask świec i przyjemny zapach
Najnowsze technologie w walce z cellulitem i nadwagą, fachowe doradztwo, współpraca z dietetykiem
Doskonale skomunikowane miejsce (przystanki MPK tuż obok), duży wygodny parking, możliwość wykonania zabiegów już od godziny 8:00 do 21:00, także na zapisy w soboty.
Jesteś zainteresowany ofertą? Zarezerwuj wizytę!