Ostatni tydzień -50%, aby zadbać o swój stan psychofizyczny na początku jesieni.
22.09.2023

Początek jesieni to dla wszystkich trudny czas, wracamy z urlopów i wakacji, którymi jeszcze żyjemy. A niestety zaczyna się praca i szkoła czy studia. Pogoda się zmienia i zamiast upałów, za oknem witają nas deszcze i chłód.

Wiele osób dotyka jesienna depresja, czujemy się ospali, zmęczeni, senni, nic nam się nie chce. Zauważamy u siebie dodatkowe kilogramy po wakacjach, chcemy wrócić do diet i treningów, jednak ciężko jest się nam zmotywować.

Czym jest stan psychofizyczny? To połączenie umysłu, emocji, nastroju i ciała. Badania dowodzą, iż aby człowiek funkcjonował prawidłowo, potrzebne jest zadbanie zarówno o umysł jak i ciało. Ponieważ jedno oddziałuje na drugie. Jeśli zaniedbamy ciało, nasz umysł też nie będzie prawidłowo funkcjonował. A jeśli zaniedbamy umysł, nasze ciało też zacznie dawać znaki, iż nie działa poprawnie.

Dlatego szczególnie w czasie jesieni ważne jest abyśmy zadbali o swój stan psychofizyczny. A jednym z rozwiązań jest zabieg Icoone, który działa zarówno na ciało- modelująco, redukująco tkankę tłuszczową i cellulit, jak i na umysł i nasze samopoczucie. Podczas zabiegu możemy się zrelaksować, oczyścić umysł, zapomnieć o zmartwieniach i zatrzymać się na chwile oraz pomyśleć o sobie.