Tylko z Icoone 2, nogi i ciało bez obrzęku !
27.10.2023

Czym jest obrzęk ? To przewlekły zastój limfy= chłonki, czyli płynu tkankowego, który powinien spływać do naczyń chłonnych. A z nich do węzłów chłonnych. Jeśli występują zaburzenia przepływu chłonki w naczyniach, dochodzi do gromadzenia się jej i powstania obrzęków. Początkowo opuchlizna jest nie bolesna, niestety z czasem twardnieje i zaczyna boleć. Następnie prowadzi do nieodwracalnych zmian, które uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie i są bolesne.

Jednak każdy obrzęk jest problemem estetycznym. Opuchnięte kostki czy nadgarstki, bolące nogi na koniec dnia, obrzęknięte palce stopy czy dłoni. Worki pod oczami, opuchnięte policzki. Wszystkie te rzeczy wyglądają nieestetycznie. Nie tylko mogą prowadzić do przewlekłej choroby, ale również obniżyć nasze samopoczucie czy poczucie własnej wartości.

Dlatego, gdy zauważymy objawy jakimi są opuchnięcia ciała. Powinniśmy skonsultować się ze specjalistą. Możemy również zadziałać od razu dzięki Icoone 2 Laser Med. Jest to masaż podciśnieniowy który redukuje obrzęki.

Poprzez drenaż limfatyczny pobudzamy węzły chłonne, a następnie dzięki wypustką w głowicach i odpowiednim ruchom, pobudzamy układ limfatyczny do działania. Dzięki temu już po jednym zabiegu widzimy, że obrzęk zmalał lub całkiem zniknął. Icoone nie tylko pobudza układ limfatyczny, ale stymuluje limfę i naczynia limfatyczne do tego, aby oddawały chłonkę do pobudzonych węzłów chłonnych. Co nie tylko pozwala się pozbyć obrzęku, ale również działa profilaktycznie i zapobiega powstawaniu nowego.