Jakie wykonujemy zabiegi fizjoterapeutyczne?
Terapia manualna (pierwsza wizyta) 160zł / 60min
Indywidualna terapia manualna, pierwsza wizyta trwa 60 min i obejmuje wywiad, badanie, diagnozę oraz terapię manualną dobraną do potrzeb pacjenta. Podczas wizyty stosowane są różne techniki terapii, które mają na celu zmniejszyć dolegliwości bólowe, rozluźnić tkanki oraz zwiększyć zakres ruchomości w stawach.
Terapia manualna (kolejna wizyta) 150zł / 45min
Kontynuacja terapiii manualnej według wskazań ostatniej wizyty oraz potrzeb pacjenta.
Masaż leczniczy (klasyczny). Czas trwania: 60 minut/30 minut
Zabieg relaksacyjny z elementami leczniczymi: zmniejszenie dolegliwości bólowych, zmniejszenie napięć mięśniowych (zabieg obejmuje: plecy, tylną część kończyn dolnych oraz kończyny górne). Wykonywany w wariancie pełnym (60 minut) i częściowym (30 minut).
Voucher PodarunkowySpraw wyjątkowy upominek wyjątkowej osobie!

Nasz voucher podarunkowy to idealny prezent na każdą okazję w dwóch opcjach: voucher kwotowy lub voucher na konkretny zabieg z naszej oferty.

Elegancko zapakowany voucher można nabyć w naszym gabinecie.

Możliwy jest również zakup w formie elektronicznej wysłanej na maila - w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 793 666 794 w godzinach 9:00 - 17:00.

Jesteś zainteresowany ofertą? Zarezerwuj wizytę!
Czym są zabiegi fizjoterapeutyczne?
Zabiegi fizjoterapeutyczne to sposób na zmniejszenie dolegliwości bólowych, skorygowanie postawy ciała oraz poprawę stanu zdrowia.
Dla kogo są zabiegi fizjoterapeutyczne?
Zabiegi fizjoterapeutyczne wykonywane w naszym Gabinecie polecane są dla osób, które zauważyły spadek formy fizycznej i kondycji ciała, do czego przyczynia się siedzący tryb życia i przebyte kontuzje. Stosowane w przypadkach wszystkich chorób reumatoidalnych, blizn różnego pochodzenia, zaparć nawykowych, nerwic typu psychogennego, nadwagi, cellulitu, nadciśnienia.
Poznaj opinie klientów
To już moja druga wizyta w Zdrowej Sylwetce i umówiłam się już na następną. Jestem bardzo zadowolona z masażu autorskiego. Atmosfera była bardzo relaksująca i odprężająca, a terapeutka bardzo przyjazna i pomocna. Masaż w wykonaniu Pani Magdy był doskonały - uważnie słuchała moich potrzeb i preferencji. Po masażu czułam się odprężona i zrelaksowana, a napięcie mięśniowe w okolicach szyi zniknęło całkowicie. Gorąco polecam gabinet fizjoterapii i masażu "Zdrowa Sylwetka" każdemu, kto szuka relaksu i wyciszenia.
Gorąco polecam masaż antycellulitowy! Pani terapeutka - przemiła osoba, wie co robi - masaż dopasowany indywidualnie do klienta.

Po wizycie czułam się zrelaksowana i zaopiekowana. Dostałam również zalecenia co do następnych masaży oraz dodatkowych aktywności, jakie powinnam wdrożyć bezpośrednio po rytuale, aby zwiększyć jego skuteczność. Przepiękny gabinet, cudowny zapach, miła atmosfera, na pewno tu wrócę!
Gabinet zdecydowanie godny polecenia, świetna i zaangażowana kadra. Pani Magda doskonale zna się na swojej pracy, wie, które mięśnie wymagają więcej uwagi i jakim naciskiem to zrobić. Na koniec otrzymałem masę wskazówek jak postępować by ograniczyć ból oraz jakie ćwiczenia wspomagające wykonywać. Szyja, plecy, barki cudownie rozluźnione. Dziękuję i wrócę z pewnością!
Zabiegi fizjoterapeutyczne we Wrocławiu
Jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów, którzy skupiają się na modelowaniu sylwetki, każdego z nas. Chcemy zapewnić Państwu kompleksowe podejście do każdego klienta indywidualnie. Dlatego dysponujemy specjalnym sprzętem, który umożliwia nam, nie tylko rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, co przyśpiesza proces jej pozbycia się, ale również zadba o naszą cerę twarzy, dzięki czemu nasze zmarszczki mimiczne nie będą już nam przeszkadzać. A także skórę ciała, a poprzez to jesteśmy w stanie pozbyć się „ pomarańczowej skórki”, czy ujędrnić i podnieść biust. Pracujemy również na rozstępach, bliznach, aby każdy z nas mógł poczuć się dobrze w swoim ciele.
Jesteś zainteresowany ofertą? Zarezerwuj wizytę!